Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

07 | 12 | 2019

Mikołajki

Tegoroczne mikołajki przyniosły ogromną radość wszystkim uczniom naszej szkoły. Mikołaj zawitał do klasy, która cały rok na niego czekała i w swoich listach chętnie zapraszała. Święty wręczył słodkie prezenty dzieciom. Warunkiem otrzymania podarunku była piosenka lub wiersz w wykonaniu osoby obdarowywawnej. Świętemu Mikołajowi towarzyszyły elfy, które z wyglądu przypominały nasze koleżanki z klasy szóstej. Grono Pedagogiczne naszej szkoły równiez zostało obdarowane przez Mikołaja - każdy nauczyciel otrzymał słodki wizerunek świętego. Mamy nadzieje, że juz nikt nie odważy się wątpić w istnienie Mikołaja!

foto: uczennice klasy 6


obejrzyj wszystkie fotografie

Mikołajki

Jak co roku w nasze gimnazjum odwiedzane jest przez Świetego Mikołaja. Grzeczni uczniowie otrzymuja prezenty, a niegrzeczni z pewnościa żałują, że mieli mnóstwo negatywnych uwag w dzienniku. A tak na poważnie ... Samorząd Uczniowski naszego gimnazjum zorganizował zabawne Mikołajki. Tego dnia w szkole panowała miła atmosfera.

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1429360
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
130
1020
5841
1414407
1429360