23 | 03 | 2019

Mikołajki

Tegoroczne mikołajki przyniosły ogromną radość wszystkim uczniom naszej szkoły. Mikołaj zawitał do klasy, która cały rok na niego czekała i w swoich listach chętnie zapraszała. Święty wręczył słodkie prezenty dzieciom. Warunkiem otrzymania podarunku była piosenka lub wiersz w wykonaniu osoby obdarowywawnej. Świętemu Mikołajowi towarzyszyły elfy, które z wyglądu przypominały nasze koleżanki z klasy szóstej. Grono Pedagogiczne naszej szkoły równiez zostało obdarowane przez Mikołaja - każdy nauczyciel otrzymał słodki wizerunek świętego. Mamy nadzieje, że juz nikt nie odważy się wątpić w istnienie Mikołaja!

foto: uczennice klasy 6

obejrzyj wszystkie fotografie

Mikołajki

Jak co roku w nasze gimnazjum odwiedzane jest przez Świetego Mikołaja. Grzeczni uczniowie otrzymuja prezenty, a niegrzeczni z pewnościa żałują, że mieli mnóstwo negatywnych uwag w dzienniku. A tak na poważnie ... Samorząd Uczniowski naszego gimnazjum zorganizował zabawne Mikołajki. Tego dnia w szkole panowała miła atmosfera.

19013